Latijns-Amerika magazine.
 
Muziek

Don Ramón and friends: Ramón Valle

  • datum:09/04
  • tijd:20:30
  • locatie:Stadscafé De Observant
  • adres:Stadhuisplein 7, Amersfoort
  • kosten:gratis

Ramón Balderas Sánchez brengt de komende periode eens per maand Stadscafé de Observant in Latijns Amerikaanse sferen. Vanavond vertoeft hij in het gezelschap van zijn Cubaanse vriend Ramón Valle.

|Jazzpianist Ramón Valle vertelt verhalen, maar dan zonder woorden. Nadat hij in 1984 in Cuba afstudeert als klassiek pianist, speelt hij op vele podia in Cuba en in de rest van Latijns-Amerika. Hij staat bekend om zijn expressie en virtuoze pianospel. Hiermee wint hij de harten van het publiek vanaf de eerste noot.

Deze avond speelt de muziek van Armando Manzanero een grote rol. Hij is een van de grootste Mexicaanse bolerocomponisten, die inmiddels ontelbare composities heeft geschreven en zijn oeuvre nog steeds uitbreid. De bolero heeft als muzieksoort zowel in Mexico als Cuba de fundamenten van het huidige Latijns-Amerikaanse muziekspectrum gelegd. De te vertolken nummers verrassen en zitten vol improvisatie en vuur.

Meer informatie: De Observant